Co oferuje TEXTURE?

DTP

DTP (ang. Desktop Publishing) czyli komputerowe przygotowanie do druku to podstawowy zakres naszych usług. To dla nas właściwie „chleb powszedni”. Wytyczne klienta - zarówno w formie specjalistycznej jak i tej, coraz częstszej nowatorskiej nie stanowi dla nas żadnego problemu. Czy to prosty tekst i łamanie, czy rozbudowane, złożone tabele czy nawet skomplikowane wzory matematyczne, chemiczne nie są nam obce. Niech o tym świadczą setki, a może nawet więcej przygotowanych i wydanych pozycji: książek, podręczników, czasopism, broszur, ulotek i innych wydawnictw.

czytaj więcej >>

FOTOGRAFIA

Fotografia - bardzo szerokie pojęcie. Nie będę się tu rozpisywał o fotografii samej w sobie, bo Ameryki nie odkryję. Traktujemy ją raczej hobbystycznie, ale niektóre jej dziedziny mogą Państwa zainteresować. Oprócz zwykłej fotografii plenerowej możemy zaproponować fotografię artystyczną, portretową czy produktową, także 360 - idealnie nadającą się do prezentacji produktów w 3D.

czytaj więcej >>

GRAFIKA

GRAFIKA to jeszcze bardziej szersza dziedzina naszej działalności niż fotografia. Proponujemy szczególnie grafikę użytkową - projektowanie i wykonywanie layoutów czasopism, broszur czy innych wydawnictw i druków okolicznościowych, plakatów, ulotek, znaków firmowych (np. loga) i innych ilustracji, zarówno wektorowych jak i w postaci obrazów rastrowych.

Multimedia

Multimedia to dziedzina zdobywająca coraz większą popularność. Prezentacje multimedialne składają się z filmu, obrazów, dźwięków i tekstu. Wykorzystywane są w reklamie w celu przyciągnięcia uwagi odbiorców, w celu sprzedaży pomysłów lub urozmaicenia szkoleń. Animowane banery to ruchome elementy umieszczane na stronie/portalu/serwisie www. (Może to być reklama produktu, usługi lub innej strony internetowej). Świadczymy też usługi w zakresie tzw. flipping book - to elektroniczne edycje magazynów, broszur, które użytkownik może sam kartkować. Dzięku wykorzystaniu technologii flash możemy je wzbogacić o dodatkowe interaktywne opcje, które nie występują w tradycyjnych, drukowanych egzemplarzach. W niedalekiej przyszłości planujemy rozszerzenie asortymentu naszych usług o wirtualne spacery. Spacery wirtualne sprawdzają się doskonale jako forma prezentacji obiektów zamkniętych i terenów otwartych. Ich głównym zadaniem jest prezentacja danego miejsca z punktu widzenia obecnej tam osoby, ponieważ panoramy sferyczne przedstawiają widok dookoła. Obracając panoramę można symulować obracanie się wokół własnej osi.